Kalıcı Nikah Şekeri Fikirleri

Kalıcı Nikah Şekeri Fikirleri

Düğününüzde konuklarınıza hediye etmek için birbirinden güzel ve farklı türde nikah şekeri modeli bulunmaktadır. Nikah şekeri seçerken sizi yansıtan ve ömür boyunca baktıkça sizi hatırlatan modellerden seçilmelidir. Böylece düğününüze katılan misafirleriniz uzun yıllar nikah şekerinizi saklayabilmektedir. Son zamanların moda olan kalıcı nikah şekeri fikirleri bu yazımızda. Eğer siz de nikah şekeriniz unutulmaz olsun istiyorsanız son dakikaya bırakmadan titiz bir şekilde seçmelisiniz. Peki kalıcı nikah şekeri modelleri nelerdir?

Kaktüs Nikah Şekeri

Günümüzün en çok tercih edilen nikah şekeri modellerinden biri olan kaktüs nikah şekeri gerek fiyatı gerekse görüntüsüyle sizi cezbedecek. Minik tasarımları sayesinde kolaylıkla misafirlerinize hediye edebilirsiniz. Bunun yanı sıra sukulent modelleri de tercih edebilirsiniz. Düğüne katılan konuklar uzun yıllar baktıkça sizi hatırlayacaklar.

Fidan Nikah Şekeri

Artık çiftler doğaya karşı duyarlılıklarının bir simgesi olarak düğünlerinde fidan nikah şekeri hediye etmektedir. Fidan ya da tohum şeklinde karşımıza çıkan nikah şekerleriyle misafirleriniz için hem anlamlı hem de kalıcı bir hediye sunabilirsiniz. Ayrıca düğününüze katılan her bir misafir için çevre kuruluşlarından birine fidan bağışında bulunabilir ve bağış sertifikalarını davetlilerinize hediye edebilirsiniz.

USB Nikah Şekeri

Teknolojinin gelişmesi düğün sektörünü de etkiledi şüphesiz. Birbirinden farklı alternatif arasında USB nikah şekeri de hediye edebileceğinizi biliyor muydunuz? Ahşap bir kutunun içinde isimlerinizin yazdığı USB bellekleri düğününüze katılan herkes çok beğenecek. Ayrıca kullanışlı bir ürün olduğu için her baktıklarında sizi ve düğününüzü hatırlayacaklar.

Kırlent Nikah Şekeri

Evet yanlış duymadınız. Eğer bütçeniz elverişli ise isimlerinizin işlendiği kırlent kılıfları ya da kılıfları geçirilmiş bir şekilde kırlent nikah şekeri düğününüze katılan konuklarınız için oldukça iyi bir hediyedir. Kırlentlerin üzerine isimlerinizin yanı sıra farklı desenler de işletebilir ve şık bir dekor ürünü olmasını sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir