Toplantı Organizasyonu

Toplantı Organizasyonu

Min. Yemekli Fiyat (Hafta Sonu)

50 TL - 80 TL

Min. Yemekli Fiyat (Hafta İçi)

50 TL - 80 TL

Min. Kokteyl Fiyat (Hafta Sonu)

50 TL - 80 TL

Min. Kokteyl Fiyat (Hafta İçi)

50 TL - 80 TL

Toplantı organizasyonları belirli bir amaç için bir araya gelen toplulukların, kişilerin ve firmaların amaçlarını gerçekleştirmek için yapılır.  Toplantı organizasyonun etkili ve verimli olabilmesi açısında, misafirleriniz veya çalışanlarınızın üzerinde pozitif bir etki bırakmalıdır. Bu nedenle bu tür önemli organizasyonlarınızın her ayrıntısının düşünülerek planlı bir şekilde yapılması gerekir. Antalya toplantı organizasyonu konusunda son zamanların popüler şehirlerinden bir tanesi olmuştur. Gerek hava şartları, gerekse toplantı organizasyonu için çevrede bulunan her ihtiyaca uygun mekanlar, başta oteller olmak üzere, pek çok şehir dışından büyük firmalara toplantı organizasyonları için ev sahipliği yapmaktadır.

Toplantı organizasyonunuzu planlamadan önce toplantı düzeninizin şekline göre hareket etmekteyiz. İhtiyacınıza uygun büyüklükte bir toplantı salonu, masa ve sandalye düzeni, eğitim toplantıları için gerekli ekipmanlar, teknik cihazlar ve sunum işlemlerinin eksiksiz yürümesi için tüm planlarımızı titiz bir şekilde yürütüyoruz. Antalya toplantı organizasyonları konaklamalı veya günlük yapılabilmektedir. Konaklama genelde toplantı yapılacak otelde gerçekleşmektedir. S-KA Organizasyon uzman ekibimiz toplantı organizasyonlarında işlerinizi kolaylaştırmak ve toplantı amacınızı gerçekleştirmek için verimli bir çalışma yürütmektedir.

Ana hatlarıyla bir toplantı organizasyonda toplantı türünün belirlenmesinden sonra, kişi sayısına uygun büyüklükte bir toplantı salonu, masa ve sandalye düzeni, son teknoloji teknik cihazlar, projeksiyon cihazı ve ses sistemi, firmanız logolu kalem ve not defterleri, katılımcılara ikram edilecek yiyecek ve içecek hizmetleri, karşılama ve uğurlama hizmetleri, konaklamalı toplantı organizasyonlarında otel konaklaması gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Toplantı organizasyonlarınız ister çalışanlarınıza eğitim amacıyla yapılsın, isterse firmanızın veya kurumunuzun ihtiyaçlarına yönelik planlansın, profesyonel bir şekilde organizasyon gerektiren bir iş olduğunu unutmadan işin uzmanı kişilerle çalışmanız faydalı olacaktır.

Antalya’da profesyonel ekibimiz ve gerçekleştirdiği organizasyonlarla adından sıkça bahsedilen firmamız yaptığı her işi büyük bir özenle ve özveriyle yapmaktadır. Talebiniz doğrultusunda ihtiyaçlarınıza yönelik bir toplantı organizasyonu düzenlemek için bizimle iletişime geçebilir ve Antalya toplantı organizasyonu konusunda aklınıza takılan her şeyi sorabilirsiniz. Güler yüzlü hizmet anlayışı ve bütçenize uygun fiyatlar ile organizasyonlarınızı planlarken en az sizin kadar titiz çalışıyoruz.