Sünnet Organizasyonu

Sünnet Organizasyonu

Min. Yemekli Fiyat (Hafta Sonu)

50 TL - 80 TL

Min. Yemekli Fiyat (Hafta İçi)

50 TL - 80 TL

Min. Kokteyl Fiyat (Hafta Sonu)

50 TL - 80 TL

Min. Kokteyl Fiyat (Hafta İçi)

50 TL - 80 TL

Anne babaların erkek çocukları için hazırlayacakları ilk düğündür sünnet düğünleri. Gelen konuklar “Darısı damat olduğunu da görmeye…” diye iyi niyetlerini dile getirirler. Sünnet düğünleri eskimeyen en güzel geleneklerimizden biridir ve bu özel günün de hazırlığı elbette mükemmel olmalıdır. Bizler tüm parti, düğün, kına, nişan organizasyonlarınızda olduğu gibi sünnet düğünü organizasyonlarınızı da en iyi şekilde yapmaya özen gösteriyoruz.

Antalya sünnet organizasyonu yaparken, aileler genellikle yaz aylarını tercih ettikleri için havuz başı mekanlarda ya da kır bahçesi gibi alanlarda organizasyonlarımız gerçekleşmektedir. Ayrıca kapalı alanlar arasında düğün salonları ve restoranlar yer almaktadır. Kimi ailemiz ise sünnet organizasyonunda evinin bahçesi ya da müsait bir açık alan seçebilmektedir. Mekan seçiminiz ne olursa olsun deneyimli ekibimizin hem çocuğunuz hem de misafirleriniz için en güzel sünnet organizasyonunu gerçekleştireceğinden emin olabilirsiniz.

Genel olarak sünnet organizasyonlarımızda, sünnet tahtı, nedime hizmeti, orkestra grubu, mekanın süslenmesi, yiyecek içecek hizmetleri, fotoğraf ve video hizmeti, palyaço ve oyun ablası, çocuklar için sosis balon ve yüz boyama aktivitesi, havai fişek gösterisi, meşale ve konfeti, oyun ve yarışma aktiviteleri, serpme balon, kına sepeti ve hediyelik kutu kına, sünnet annesi için kuaför hizmeti, sünnet arabası süsleme gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. S-KA Organizasyon olarak Antalya sünnet organizasyonu konusunda tüm bu hizmetlerden ve daha fazlasından bütçenize göre uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek olacaktır. Tecrübeli ekibimiz ihtiyaçlarınız ve talepleriniz doğrultusunda sünnet düğününüzü elinden gelen en iyi şekilde organize edecektir.

Son zamanlarda Osmanlı konseptli sünnet düğünleri de popüler hale gelmiştir. Osmanlı konseptli sünnet organizasyonlarında yukarıdaki hizmetlere ek olarak, Osmanlı macunu ve özel kıyafetli dağıtıcısı, yeniçeri kostümlü Osmanlı askerleri, çocuğunuzun salona Osmanlı tahtı ile gelmesi, sihirbaz gösterisi, mehter takımı olarak sıralamak mümkündür. Çocuğunuza ve misafirlerinize eğlenceli ve unutamayacakları bir sünnet düğünü yaşatmak için vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Antalya sünnet organizasyonu için güler yüzlü ekibimiz, kaliteli hizmetlerimiz ve uygun fiyatlarımızla yanındayız.