Nişan Organizasyonu

Nişan Organizasyonu

Min. Yemekli Fiyat (Hafta Sonu)

50 TL - 80 TL

Min. Yemekli Fiyat (Hafta İçi)

50 TL - 80 TL

Min. Kokteyl Fiyat (Hafta Sonu)

50 TL - 80 TL

Min. Kokteyl Fiyat (Hafta İçi)

50 TL - 80 TL

Evliliğe giden yolun en anlamlı ve en özel günlerinden biri olan nişan töreninizi muhteşem bir şekilde organize etmek ister misiniz? Geleneklerimize göre nişan töreni kız evi tarafından yapılmaktadır. Nişan töreni öncesinde kız isteme yapılmış, tuzlu kahveler içilmiş ve nişan bohçası hazırlığına geçilmiştir. Tüm bu hazırlıkların içerisinde nişan töreninizin organizasyonunu da planlamanız gerekmektedir. Konuklarınızı, ailelerinizi ve kendinizi keyifli bir nişan töreni ile mutlu edebilirsiniz. S-KA Organizasyon ailesi bu iş için yola çıktığından bu yana, tüm çiftlerimize hayallerindeki organizasyonu tasarlamak ve hayata geçirmek için büyük bir özveri ile çalışmaya devam etmektedir. Bu sebeple, Antalya nişan organizasyonu için firmamız ile çalışan çiftlerimiz bizleri çevrelerine de tavsiye ederek işimizi ne kadar iyi yaptığımızı göstermişlerdir.

Nişan organizasyonlarımız çiftlerimizin taleplerine göre açık veya kapanlı alanlarda, havuz başı veya sahil konseptli mekanlarda yapılmaktadır. Antalya nişan organizasyonu için çoğu çiftimiz bahar aylarını ve açık alan mekanları tercih etmektedirler. Açık alan mekanlarının başında sahilde veya kır bahçesinde nişan organizasyonları yapılabilmektedir. Sahil konsepti organizasyonlar günümüz modası haline gelmiştir. S-KA Organizasyon bu konuda son derece tecrübeli bir ekiple organizasyonunuzu en ince detayına kadar planlamaktadır. Bunun dışında kız evinde veya kafe, restoran gibi kapalı alanlarda yapılan nişan organizasyonları da bulunmaktadır.

Genel hatlarıyla nişan organizasyonlarımızda, açık ve kapalı alan mekanlarına göre; nişan masası (üzerinde süslemeleri ile birlikte), çiftlerimizin balondan baş harfleri, istenilen şekilde nişan pastası, yiyecek ve içecek hizmetleri, fotoğraf ve video hizmeti, masa ve sandalye temini ve süslemesi, günümüz modası nişan tepsisi, müzik veya orkestra grubu, nişan saçı ve makyajı için kuaför hizmeti, misafirlere verilmek üzere nişan hediyelikleri, havai fişek ve konfeti gibi hizmetlerini sunuyoruz.

Antalya nişan organizasyonu konusunda aklınıza takılan her türlü konuda bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca kına organizasyon hizmetlerimiz için buraya, düğün organizasyon hizmetlerimiz için ise buraya tıklayarak, organizasyonlarımız hakkında bilgi alabilir ve bütçenize uygun çok özel fiyatlarla tüm hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.