Kına Organizasyonu

Kına Organizasyonu

Min. Yemekli Fiyat (Hafta Sonu)

50 TL - 80 TL

Min. Yemekli Fiyat (Hafta İçi)

50 TL - 80 TL

Min. Kokteyl Fiyat (Hafta Sonu)

50 TL - 80 TL

Min. Kokteyl Fiyat (Hafta İçi)

50 TL - 80 TL

Kendinizi çok ama çok özel hissedeceğiniz bir kına gecesine hazır mısınız? Günümüzün en trend kına gecesi organizasyonlarını sizin için hazırlıyoruz. Kına geceleri geleneklerimize göre düğün gününden önce yapılır ve kültürümüzde önemli bir yere sahiptir. Geçmişten günümüze her ne kadar kına organizasyonları kısmen konsept değiştirse de, kına gecesi özellikle kadınlar için oldukça önemlidir. S-KA Organizasyon sizin için hiçbir ayrıntıyı atlamadan ve talepleriniz doğrultusunda unutamayacağınız bir kına gecesi organizasyonu hazırlamak için yine iş başında. İşinde uzman olan ekibimiz ile birlikte Antalya kına organizasyon konusunda da hizmet vermekteyiz. Son zamanların en popüler ve en çok tercih edilen kına organizasyonlarına göz atarsak, en göze çarpan detayın taht üzerinde gelinin salona gelmesi ve ışıltılı, göz kamaştırıcı bindallıların, kaftanların yer aldıklarını görüyoruz.

Kına organizasyonu için sunduğumuz hizmetleri; kına tahtı, bindallı ve kaftan, taç, kına sepeti ve tepsisi, nedime taçları, kuaför hizmeti, fotoğraf ve video hizmeti, isme özel karşılama panosu, hediyelik kutu kına, el gülü ve mumu, oryantal, zenne, tef, orkestra ekibi olarak sıralamak mümkündür. Bunun yanında talepleriniz doğrultusunda bekarlığa veda partisi de kına organizasyonun hemen bitiminde gerçekleştirebilirsiniz. Kına gecelerinde duygusal şarkıların yanında daha eğlenceli şarkılar da çalınarak arkadaşlarınızla doyasıya eğlenebilirsiniz. Antalya kına organizasyonu mekan seçiminde ise, ister dışarıda ister evde hayaliniz gibi bir kına gecesi geçirmeniz için büyük bir özenle çalışacağız.

Günümüzün kına gecesi konseptleri arasında, Osmanlı temalı ve Hint temalı kına organizasyonları bulunmaktadır. Özellikle ünlüler tarafından çok rağbet görülen bu temalardan birini siz de kendi kına gecesi organizasyonunuzda kullanabilirsiniz. Tüm bu hizmetlere hem bütçenize uygun fiyatlarla, hem de S-KA Organizasyon farklıyla ulaşmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

Kına organizasyonunuz akabinde düğün organizasyonu ile ilgili bilgi almak isterseniz buraya tıklayabilir, hizmetlerimiz için bizleri arayabilirsiniz. Gerek kına gerekse düğün organizasyonu konusunda aynı firmayla çalışmak sizin için pek çok avantaj sağlayacaktır. Kına geceniz için Antalya kına organizasyon ekibimiz elinden gelen en iyi hizmeti sunmaktadır.