Evlilik Teklifi

Evlilik Teklifi

Evlilik teklifi organizasyonu en az nişan ve düğün organizasyonu kadar önemlidir. Şimdilerde çiftlerimiz şaşırtıcı ve eğlenceli evlilik teklifi organizasyonlarını tercih etmekte ve böylece klasik evlilik tekliflerinden sıkılan pek çok çiftimiz daha farklı ve yaratıcı evlilik teklifi arayışına girmektedir. Tüm organizasyonu kendi başlarına yapamayacakları için mutlaka organizasyon firmaların kapısını çalmaktadırlar. Antalya evlilik teklifi organizasyonu konusunda firmamıza başvuranlar arasında en çok tercih edilen teknede evlilik teklifi organizasyonudur. Teknede evlilik teklifi organizasyonumuzda belirtilen saat aralığında tekne ve kaptan hizmeti, yiyecek ve içecek servisi, karşılama panosu, gül yaprakları ile masa süsleme, kalpli balonlar, özel garson hizmeti, video ve fotoğraf hizmeti, keman gibi hizmetlerimiz yer almaktadır.

Antalya evlilik teklifi organizasyonlarında sahilde evlilik teklifi organizasyonu da ilgi görmektedir. Bu şekilde bir evlilik teklifi seçerseniz, sahilde masa ve sandalye, yiyecek ve içecek, kum üzerinde kalp şekilde ateş yakma, keman, masa ve kum üzeri gül yaprakları, kalpli balonlar, fotoğraf ve video çekimi gibi hizmetlerimiz sahilde evlilik teklifi organizasyonumuzda yer almaktadır. Evlilik teklifi organizasyonlarında elbette fikirler bunlarla sınırlı değil. Günümüzün popüler yaratıcı evlilik teklifi fikirlerinde sinema salonunda, konserde, halka açık meydanlarda “Benimle evlenir misin?” yazılı şemsiyeler ile ya da pankart açarak yapılan evlilik teklifi fikirleri de çok hoşunuza gidecektir. Bu tür organizasyonlarda alternatifleriniz çoktur.

Açık alan mekanlar Antalya evlilik teklifi organizasyonlarında daha çok tercih edilmektedir. Fakat özellikle kış aylarında kapalı alan mekanlarda da evlilik teklifi organizasyonu yapılabilmektedir. Kapalı alanlar genellikle şık bir restoran ya da bir kafede gerçekleşmektedir. Bu tür organizasyonlarda gül yapraklı yürüyüş yolu, size özel bir akşam yemeği ve müzik, romantik masa süslemesi, kalpli balonlar, özel garson ve servis hizmeti, video ve fotoğraf hizmeti gibi hizmetlerimiz yer almaktadır.

Bunun yanı sıra kendi tasarladığınız ve hayalini kurduğunuz evlilik teklifi için de bizimle görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. S-KA Organizasyon olarak güler yüzlü kaliteli hizmetlerimiz ile her zaman yanınızda olmaktan büyük mutluluk duyacağız.