Düğün Organizasyonu

Düğün Organizasyonu

Min. Yemekli Fiyat (Hafta Sonu)

50 TL - 80 TL

Min. Yemekli Fiyat (Hafta İçi)

50 TL - 80 TL

Min. Kokteyl Fiyat (Hafta Sonu)

50 TL - 80 TL

Min. Kokteyl Fiyat (Hafta İçi)

50 TL - 80 TL

Hayalinizdeki düğünü yaşarken “EVET” demeye hazır mısınız?

Beklenen büyük gün gelip çattığında her şeyin kusursuz olduğu, her ayrıntının sizin adınıza düşünüldüğü ve kendi düğününüzün keyfini doya doya çıkardığınızı bir düşünün. Ne kadar mükemmel görünüyor öyle değil mi? Düğün organizasyonu konusunda firmamıza başvuran çiftlerimizin en çok yakındığı şey, tüm organizasyonla uğraşarak düğünün tadını çıkartamamaktan korkmalarıdır. Bu nedenle bize başvuran çiftlerimizi anlıyor ve onlar adına S-Ka Organizasyon olarak en iyisini yapıyoruz. Antalya düğün organizasyonu firmaları arasında en çok tercih edilen firmalardan biri olmayı buna borçluyuz.

Düğün planınızı hazırlarken yapılacaklar listesi içinde kaybolduğunuzu hissedebilirsiniz. Herhangi bir ayrıntıyı atlamadan, her şeyin birbiri ile uyum içinde olmasını arzuladığınız halde bir anda her şeye yetişemeyeceğinizi görebilirsiniz. Bu noktada işi uzmanına bırakmak, sizin için çok daha iyi olacağı gibi, kendi düğününüzü stressiz bir şekilde yaşamanızı sağlayacaktır. Tavsiyemiz ise düğünüzden en az 3 ay önce işin uzmanı ile görüşmenizdir. Antalya düğün organizasyonu konusunda yıllardır tecrübe sahibi olan firmamızla tanışmanızdan memnun olacağız.

Düğün organizasyonunu planlarken çiftlerimizin talepleri doğrultusunda hareket ediyoruz. Genel olarak düğün organizasyonunda; düğün mekanı ve düğün konsepti, yiyecek-içecek hizmetleri, davetiye hizmeti, sahil konseptli düğünlerde iskelede nikah ve iskelenin süslenmesi,  masa ve sandalyelerin süslenmesi, fotoğraf ve video hizmetleri, kuaför hizmetleri, düğün aracı temini ve süslenmesi, drone hizmeti, orkestra ekibi gibi hizmetler yer almaktadır. S-Ka Beach Wedding’de düğün yapan çiftlerimiz bu kaliteli hizmetlerimizden ve daha fazlasından bütçelerine göre uygun fiyatlarla yararlanıyor.

Sahil kentinde olmanın avantajlarını kullanın ve sizin için hazırlayacağımız teklifleri incelemeden düğün organizasyonunuza karar vermeyin. S-KA Beach Wedding’de yapılan düğünlerden memnun kalan çiftlerimizin yorumlarını inceleyebilirsiniz. Sizin için bu önemli güne bizler de önem veriyoruz ve Antalya düğün organizasyonu ekibimiz ile hayalinizdeki düğünü yaşamanızı sağlıyoruz.

Geleneklerimize göre en az düğün organizasyonu kadar önemli olan kına gecesi hizmetimiz hakkında da bilgi almak için buraya tıklayabilir ve aklınıza takılan tüm sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.