Düğün Mekanı Seçimi

Düğün Mekanı Seçimi

Düğünüzü planlarken yapılacak listenizin en başına düğün mekanı seçimi gelmelidir. Bu seçimi yaparken bir takım hususları göz önünde bulundurmanız oldukça önemlidir. Bütçe, davetli sayısı, mevsimsel hava durumu, ailelerin görüşü derken size uygun ve tarzınızı yansıtan mekanlar seçmeniz de fayda vardır. Bunun için düğün mekanı seçiminde işlerinizi kolaylaştırmak adına sizlere birkaç düğün mekanı önerisinde bulunduk.

Otel Düğünleri

Davetli sayınız fazla ise büyük balo salonları olan otelleri düğün mekanı seçiminde kullanabilirsiniz. Otel düğünleri daha çok kış aylarında tercih edilse de, kimi çiftler yazın sıcağında düğün yapmamak için klimalı ve serin otel salonlarında düğün yapabilmektedirler.

Kır Düğünleri

Hayaliniz açık havada uçuşan bir gelinlikle ve çiçeklerle süslenmiş bir mekanda düğün yapmak ise kır düğünleri tam size göre. İlkbahar ve sonbahar aylarında da tercih edebileceğiniz gibi, yazın da sıkça tercih edilen düğün mekanları arasında bulunmaktadır.

Tarihi Düğün Mekanları

Düğününüzün oldukça gösterişli ya da vintage tarzınıza uysun isterseniz, tarihi düğün mekanları sizler için iyi bir alternatif. Açık ya da kapalı alan tarihi mekanlar düğün konseptlerinde sıkça karşımıza çıkmaktadır.

Havuz Başı Düğünleri

Yine açık havada ve yazın yaptığınız düğünlerde mekan olarak kullanabileceğiniz havuz başı oldukça popülerdir. Üstelik davetlileriniz de size ayak uydurursa, düğün sonunda havuza atlayarak eğlenceli anlar geçirmeniz mümkündür.

Sahil Düğünleri

Deniz kenarında bir kumsalda ya da bir iskelede düğün yapmak istiyorsanız, son zamanların en trend düğünü sahil düğünleri olarak göze çarpıyor. Genel olarak düğün için yaz ayları tercih edildiğinden sahil konseptli düğünler gelin, damat ve konuklar için oldukça cazip. Eğer nikahınızı da düğün ile aynı gün gerçekleştirecekseniz, nikah kıyma töreniniz harika bir manzara eşliğinde olacaktır. Sahil düğünleri yemekli ya da kokteyli gerçekleşebildiği gibi, istediğiniz konsepte hazırlanabilmektedir. Yazın yapılan sahil düğünleri deniz kenarında olması nedeniyle deniz esintisini getirecek ve böylece çok sıcak bir havayı hissettirmeyecektir. Sahil düğünleri ve diğer organizasyonlarımız hakkında bilgi almak için bizi arayabilir, sizler için sunduğumuz tekliflerimizi değerlendirebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir